poniedziałek, 26 marca 2012

Nowa

Cześć.Dawno mnie tu nie było,więc postanowiłam do was napisać coś.Dziś nie poszłam do szkoły bo znów się żle czułam.Ostatnio tak mam,a w czwartek jadę na badania kontrolne i małe zakupy.Ostatnio sporo się wydarzyło od 8 marca.Na przykład pokuciłam się z kimś i pogodziłam.Znów pogubiłam się w życiu.Nie umiem rozwiązać problemów-wciąż szukam rozwiązania ale nie mogę go znależć.Sama nie wiem co czuje,kim jestem.Miałam trochę czasu ostatnio na przemyślenia i postanowiłam dokonać wielkiej zmiany w swoim życiu i wyglądzie oraz zachowaniu.Już nie będzie dawnej ja.I moja przyjaciółka mi w tym troszeczkę pomoże.:)Zmieniając temat postanowiłam nie mieć chłopka po tym jak ten debil mnie "wkurzył" i co zrobił.Zacznę się lepiej uczyć bo w końcu zostało tylko 3 miesiące do końca roku.I muszę coś zrobić,ale zanim to zrobię muszę się coś dowiedzieć.Z jednej strony cieszę się że tak się stało bo coś sobie uświadomiłam.Sorry że ja tak piszę czyli szybko zmieniam tematy,a potem wracam i znów nowy temat,ale trochę się działo i dużo czasu minęło muszę sobie przypomnieć.Nie których sytuacji żałuję że się stały i że kilka słów powiedziałam,ale cóż stało się to się stało.A tak po za tym wszystkim co napisałam to wszystko w porządku.Muszę teraz zacząć poprawiać oceny bo mam kilka 1,ale poprawię.dam radę.Na koniec kilka piosenek i inspiracji.To tyle pa.

                                                                Todavía no puedo olvidar
                                                          Perdido su camino en la vida
                                                                  La vida es extraña
                                                            Incluso yo no reconozco
                                                                      Por qué es tan difícil ser yo
                                                                    nueva yo 1 komentarz:

  1. spodobała mi się twoja notka, taka jakaś inna od poprzednich ! Ciekawa przede wszystkim !
    Nie przejmuj się tym wszystkim ! Przecież dobrze wiesz, że mam dużo problemów, ale nie szkolnych, a rodzinnych ! Wtedy powtarzam sobie, że dam radę, jestem silna ! Przecież kiedyś los musi się odwrócić, teraz jest pod górkę, trzeba wierzyć ze kiedyś będzie z górki !
    Nie myśl o tym wszystkim, znajdź sobie zajęcie i nie dąż dalej w te tematy które Ci sprawiają przykrość, a wszystko będzie okey :D

    OdpowiedzUsuń